transport, spedycja, logistyka

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie

bezpiecznie i zawsze na czas


Historia firmy

Historia firmy Majchrzak Transport Spedycja Logistyka sięga 1989 roku, kiedy to działała w branży handlowej. Usługi transportowe pielęgnowane są przez rodzinę od 2000 roku, kiedy to został przekształcony profil działalności z handlu na transport. W 2014 roku została utworzona spółka prawa handlowego. To dzięki długiej obecności na rynku transportowym firma transportowa Majchrzak TSL może pochwalić się również doświadczeniem w spedycji oraz usługach logistycznych. Firma transportowa Majchrzak TSL to w całości polski kapitał.

Działamy w branży spedycyjnej od wielu lat i dziś możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów. Firma transportowa Majchrzak Transport Spedycja Logistyka swoim klientom oferuje usługi transportowe obejmujące zasięgiem kraje Unii Europejskiej. Jednak wciąż się rozwijamy i jesteśmy otwarci na nowe kierunki. Naszym priorytetem jest jakość świadczonej usługi spedycyjnej w dziedzinach tj. transport krajowy, transport międzynarodowy, magazynowanie, spedycja międzynarodowa, spedycja krajowa i usług związanych z przeprowadzkami.

Objęcie tak wielu dziedzin logistycznych jednej firmy jest możliwe dzięki klarownym celom, które przyświecają firmie od momentu jej założenia. Celami tymi są ambicje stania się niekwestionowanym liderem wśród firm z branży TSL, a także konsekwencja w dążeniu do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Za wzór stawiamy sobie terminowość dostaw w transporcie międzynarodowym, transporcie krajowym, elastyczność oraz kompleksowość. W trosce o bezpieczeństwo towarów naszych klientów w realizowaniu usługi transportowej (transport międzynarodowy, transport krajowy) posiadamy ubezpieczenie OCP. Każda podpisana umowa to niezaprzeczalna gwarancja terminowości w wykonaniu zlecenia, zaangażowania wykwalifikowanej, pracowitej kadry oraz użycia profesjonalnego sprzętu pochodzącego z rozbudowanej floty pojazdów. Posiadamy ponad 120 własnych pojazdów regularnie obsługujących transport międzynarodowy oraz krajowy.

Firma dba o ciągły rozwój przedsiębiorstwa na wielu płaszczyznach logistyki. Dotyczą one jakości usług, realizowanej oferty, komunikacji z klientem, ciągłej edukacji pracowników oraz rozbudowy własnej floty pojazdów, a także powiększanie floty podwykonawców świadczących usługi transportowe. Wszystkie pozytywne opinie od korzystających z usług firmy Majchrzak TSL są sygnałem, że budowanie sukcesu na szlachetnych wartościach, takich jak uczciwość i profesjonalizm, naprawdę zostają docenione.

Jeśli stawiają Państwo na profesjonalizm i konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości - nasza oferta z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 570 208 993

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie drogowym na terenie całej Europy, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy nowoczesny i niezawodny tabor, przede wszystkim są to samochody ciężarowe typu TIR z naczepami typu plandeka.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych, a także wynajem pojazdów na korzystynych warunkach.

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem - możesz nam zaufać!

Nieustannie dbamy o stan naszych pojazdów aby zawsze były niezawodne i bezpieczne zapewniając tym samym terminowość oraz najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.