transport, spedycja, logistyka

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie

bezpiecznie i zawsze na czas


Kariera

Stały i szybki rozwój naszej firmy transportowej wymusza na nas poszukiwania nowych pracowników do wszystkich działów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Proces rekrutacji w kilku krokach:

Umieszczamy ogłoszenie
Na naszej stronie i na portalach ogłoszeniowych umieszczamy ogłoszenia na stanowiska, na które aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy. Przez odpowiedni formularz mogą Państwo aplikować, wysyłając CV i list motywacyjny.

Selekcjonujemy zgłoszenia
Z aplikacji, które Państwo do nas przyślecie wybieramy te, które najbardziej odpowiadają profilowi naszego idealnego kandydata.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną osoby, które najbardziej odpowiadają naszym wymaganiom. W czasie rozmowy poznajemy kandydatów i ich oczekiwania względem współpracy oraz naszej firmy.

Złożenie oferty pracy
Po rozmowach kwalifikacyjnych wybieramy kandydatów, którym przedstawiamy warunki współpracy. Jeśli wybrana osoba przyjmie warunki - rozpoczynamy proces zatrudnienia. Pozostali kandydaci dostają od nas informację zwrotną o zakończeniu rekrutacji.
Dyspozytor

Spedytor międzynarodowy

Kierowca transportu międzynarodowego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 570 208 993

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie drogowym na terenie całej Europy, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy nowoczesny i niezawodny tabor, przede wszystkim są to samochody ciężarowe typu TIR z naczepami typu plandeka.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych, a także wynajem pojazdów na korzystynych warunkach.

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem - możesz nam zaufać!

Nieustannie dbamy o stan naszych pojazdów aby zawsze były niezawodne i bezpieczne zapewniając tym samym terminowość oraz najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.