transport, spedycja, logistyka

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie

bezpiecznie i zawsze na czas


Transport międzynarodowy

Jedną z głównych gałęzi naszej firmy jest transport międzynarodowy, który oferujemy we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Naszymi dominującymi kierunkami są państwa zachodnie tj. Hiszpania i Francja, oraz na południu Włochy. Stały rozwój naszej firmy transportowej wciąż pozwala nam na rozszerzanie oferty i zaproponowanie nowych kierunków.

Firma Transportowa Majchrzak TSL specjalizuje się w transporcie międzynarodowym produktów z branży:

Hutnicza
Współpracowaliśmy z producentami stali, miedzi, mosiadzu, aluminium. Przewoziliśmy w transporcie międzynarodowym również konstrukcje stalowe oraz aluminiowe. Przemysł hutniczy to jedna z wielu znaczących branż obsługiwanych przez nasze przedsiębiorstwo transportowe.

Motoryzacyjna / Automotive
Nasze usługi transportowe pomiędzy państwami europejskimi kierowane są również dla producentów maszyn budowlanych, producentów samochodów, motocykli, maszyn rolniczych. Przewozimy części zamienne do pojazdów osobowych, ciężarowych oraz akcesoria, komponenty i wyposażenie motoryzacyjne

Budowlana
Zajmujemy się przewozem dla największych producentów materiałów budowlanych.

Elektronika
Nasi kierowcy posiadają doświadczenie w przewozach sprzętów RTV, AGD, sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny. Naszymi ważnymi partnerami są również producenci sprzętu oświetleniowego. Transport międzynarodowy realizujemy również dla: Ekrany, monitory, sprzęt klimatyzacyjny, pompy ciepła i inne.

Spożywcza
Częstym ładunkiem na naszych pojazdach to przewożone owoce oraz warzywa.

Przemysł drzewny, papierniczy oraz meblowy
Pracujemy z producentami przetwórstwa drzewnego oraz producentami mebli.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów międzynarodowych. Transport międzynarodowy to największa gałąź naszego przedsiębiorstwa. Nasza firma jest ubezpieczona, stosuje się do rygorystycznych norm, a nasi doświadczeni kierowcy są w stałej łączności ze spedytorami. Działamy szybko, profesjonalnie i rzetelnie. Kiedy klient obdarza nas zaufaniem to zobowiązuje - a my staramy się wypełniać nasze zobowiązania w 100%.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 570 208 993

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie drogowym na terenie całej Europy, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy nowoczesny i niezawodny tabor, przede wszystkim są to samochody ciężarowe typu TIR z naczepami typu plandeka.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych, a także wynajem pojazdów na korzystynych warunkach.

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem - możesz nam zaufać!

Nieustannie dbamy o stan naszych pojazdów aby zawsze były niezawodne i bezpieczne zapewniając tym samym terminowość oraz najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.