transport, spedycja, logistyka

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie

bezpiecznie i zawsze na czas


Usługi spedycyjne

Nasza firma posiada własny dział spedycji, który wspiera naszych kierowców w każdych działaniach. Dzięki temu wsparciu każdy transport jest bezpieczny i zrealizowany w terminie. Podobne wsparcie oferujemy także naszym klientom, którzy organizują transport we własnym zakresie, ale chcą skorzystać z pomocy spedytora.

Koordynacja transportu towarów wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. To skomplikowany proces, którym zajmują się spedytorzy. Ich zadaniem jest pilnowanie zleceń i opieka nad towarem. Osoby na tym stanowisku są odpowiedzialne za nadawanie, dostarczanie i odbieranie przesyłek, pomagają też kierowcom w czasie przewożenia.

Praca spedytora wpływa na czas transportu i bezpieczeństwo towaru. Dzięki naszemu profesjonalnemu działowi spedycji wiemy, że towar naszych klientów jest zawsze bezpieczny, a jego dostawa na pewno będzie terminowa.


Usługi spedycyjne w naszej firmie obejmują:

  • Obsługa zleceń spedycyjnych, od przyjęcia do rozliczenia,
  • pomoc w wyborze oraz organizacja odpowiednich środków transportu,
  • zajmowanie się dokumentacją dotyczącą realizowanych przesyłek tj. zawieranie umów z podwykonawcami, kompletowanie dokumentów oraz przetwarzanie,
  • nadawanie, odbieranie, przeładowywanie, rozładowywanie, magazynowanie, przepakowywanie, konsolidowanie przesyłek,
  • ubezpieczenie przesyłek,
  • zajmowanie się odprawami celnymi.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 570 208 993

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie drogowym na terenie całej Europy, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy nowoczesny i niezawodny tabor, przede wszystkim są to samochody ciężarowe typu TIR z naczepami typu plandeka.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych, a także wynajem pojazdów na korzystynych warunkach.

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem - możesz nam zaufać!

Nieustannie dbamy o stan naszych pojazdów aby zawsze były niezawodne i bezpieczne zapewniając tym samym terminowość oraz najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.