transport, spedycja, logistyka

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie

bezpiecznie i zawsze na czas


Usługi transportowe

Nasza firma specjalizuje się w transporcie, oferując transport samochodowy w Polsce i na terenie krajów należących do Unii Europejskiej. Obsługujemy zarówno mniejsze, jak i większe zlecenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Działamy rzetelnie, terminowo i pewnie.

Każdy załadunek oraz dostawa towaru jest przez nas awizowana i dokładnie planowana, tak aby klient miał zawsze pewność, że towar zostanie dostarczony na czas i zgodnie z obowiązującymi normami i procedurami. Nasza oferta usług jest kontekstowa i dopasowana do oczekiwań wszystkich klientów.




Transport międzynarodowy

Głównym kierunkiem naszego rozwoju jest transport międzynarodowy. Obsługujemy relacje związane ze wszystkimi państwami Unii Europejskiej, jednak głównie specjalizujemy się w kierunkach zachodnich w relacji z Hiszpanią, Portugalią, Francją, Niemcami oraz na terenie Włoch. Więcej o transporcie międzynarodowym w dedykowanej zakładce Transport Międzynarodowy.




Transport krajowy

W zakresie naszych usług znajdą Państwo również transport krajowy. Nasze usługi transportowe świadczymy na rzecz naszych klientów w całej Polsce. Korzystając z naszych usług w zakresie transportu krajowego mają Państwo pewność, że towar zawsze zostanie dostarczony bezpiecznie i na czas.

Cenimy sobie fakt, że obdarzyli Państwo nas swoim zaufaniem. Dlatego każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne, a transport drogowy traktujemy priorytetowo. Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz licencje, które uprawniają nas do realizacji zleceń. Nasi doświadczeni kierowcy współpracują z naszymi spedytorami, a dzięki temu zawsze są w stanie wybrać najbardziej optymalną trasę.




Transport drobnicowy

Oferujemy transport drobnicowy na terenie kraju i poza granicami Polski. Organizujemy profesjonalny przewóz drobnych towarów, który jest transportowany jednym pojazdem, co pozwala maksymalnie zminimalizować koszty. To doskonałe rozwiązanie dla sklepów internetowych i mniejszych firm.

Transport drobnicowy obejmuje najczęściej ładunek o różnych wymiarach i właściwościach, które są nadawane przez wielu klientów jednocześnie. Aby skoordynować wszelkie działania korzystamy z usług naszych spedytorów. Konsolidujemy wszelkie towary i wysyłamy je jednym kursem. Takie rozwiązanie wiąże się przede wszystkim z ograniczeniem wydatków związanych z magazynowaniem czy przewozem, ponieważ koszty całej operacji dzielone są na poszczególnych nadawców.




Przeprowadzki

Dostępna flota pojazdów pozwala nam świadczyć również usługi przeprowadzkowe na terenie całego kraju. Doskonale wiemy, że każda przeprowadzka jest dla naszych klientów wyzwaniem, które wiąże się z utrudnieniami i obciążeniami finansowymi. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, aby maksymalnie ułatwić Państwu niecodzienną sytuację i sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych przy przeprowadzkach. Nasza oferta jest dostosowana do wymagań rynku oraz naszych klientów. Przeprowadzki i usługi transportowe to działania wymagające wsparcia profesjonalnej firmy – tylko w ten sposób zyskają Państwo 100% pewności, że Państwa dobytek pozostanie nienaruszony.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 570 208 993

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie drogowym na terenie całej Europy, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy nowoczesny i niezawodny tabor, przede wszystkim są to samochody ciężarowe typu TIR z naczepami typu plandeka.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych, a także wynajem pojazdów na korzystynych warunkach.

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem - możesz nam zaufać!

Nieustannie dbamy o stan naszych pojazdów aby zawsze były niezawodne i bezpieczne zapewniając tym samym terminowość oraz najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.