transport, spedycja, logistyka

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

profesjonalne wsparcie

bezpiecznie i zawsze na czas


Wynajem pojazdów

Posiadamy flotę pojazdów dostosowana do transportu krajowego i międzynarodowego. Chętnie pomagamy naszym partnerom i świadczymy usługi związane z wynajmem naszych pojazdów. W tym przede wszystkim naczep oraz ciągników siodłowych.

Wynajem pojazdów to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie zająć się transportem lub działają w branży, ale nie posiadają odpowiedniego pojazdu. Wtedy świadczymy nasze usługi! Nasze naczepy i ciągniki wypożyczamy krótkoterminowo i długoterminowo.
Naczepy

Nasza flota pojazdów oraz nasze rozwiązania są bardzo zróżnicowane i dopasowane do potrzeb rynku. Posiadamy zarówno ciągniki siodłowe, wyposażenie zabezpieczające i naczepy, które chętnie Państwu wypożyczymy długoterminowo lub krótkoterminowo. Nasi klienci i partnerzy dostają do wyboru pełną gamę naczep, które są dostosowane do transportu drogowego w kraju i poza granicami Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty najmu naczep. Wynajem to doskonały sposób na rozwój swojej firmy i oszczędność pieniędzy, który nie wymusza zakupu drogiego sprzętu, a jedynie jego dzierżawę na czas wykonywania zalecenia.
Ciągniki siodłowe

Ciągniki siodłowe to podstawa transportu drogowego oraz filar każdej firmy transportowej. To również miejsce pracy kierowcy. To od tego elementu w dużej mierze zależy powodzenie każdego zlecenia. Ciągnik powinien spełniać szereg norm, być w doskonałej kondycji technicznej i być dostosowany do przepisów i wymogów prawa drogowego w danym kraju.

Oferujemy Państwu wynajem naszych ciągników siodłowych, które spełniają wszystkie rygorystyczne normy i są dostosowane do każdego rodzaju transportu drogowego. Wynajem pojazdu to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy chcą samodzielnie zająć się transportem. To również wsparcie dla firm transportowych, które nie posiadają odpowiedniej floty. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi i oferujemy pełen pakiet - razem z ciągnikiem siodłowym można wynająć naczepę oraz wyposażenie zabezpieczające towary w transporcie.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 570 208 993

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w transporcie drogowym na terenie całej Europy, dzięki któremu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy nowoczesny i niezawodny tabor, przede wszystkim są to samochody ciężarowe typu TIR z naczepami typu plandeka.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych, a także wynajem pojazdów na korzystynych warunkach.

Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem - możesz nam zaufać!

Nieustannie dbamy o stan naszych pojazdów aby zawsze były niezawodne i bezpieczne zapewniając tym samym terminowość oraz najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.